Aktywny wypoczynek

21.01.2019

Sport i zajęcia fizyczne są ważną częścią naszego życia, wypoczynku, urlopów, wakacji. My również ulegliśmy tej modzie. Bawi nas bieganie, pływanie, rower. Dzięki temu łatwiej nam zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców oraz przygotować specjalną ofertę skierowaną do osób o podobnych zainteresowaniach.

 

DLACZEGO SIRVIS APARTAMENTY:

PŁYWANIE: Niewątpliwie naszą największą atrakcją jest krystalicznie czyste jezioro Serwy. Wielkość zbiornika, przejrzysta woda, strefa ciszy to gwarancja doskonałych treningów pływackich w okresie od maja do września. Proponujemy również treningi na pobliskiej pływalni – 25 m basen w Augustowie (zaledwie 20 min. od Sirvis Apartamenty), z możliwością wynajęcia toru lub torów na wyłączność. Zapraszamy na organizowane we współpracy z Warsaw Masters Team obozy i warsztaty pływackie.

ROWER: Niezliczone kilometry malowniczych tras rowerowych do kolarstwa szosowego oraz MTB. Północna Suwalszczyzna to również doskonałe tereny do treningu siłowego. Ukształtowanie terenu oraz kilka „górskich premii” zaskoczyło już niejednego cyklistę. Jeżeli pogoda uniemożliwia treningi w plenerze, do dyspozycji mamy rolki Real E-motion firmy ELITE lub rower spinningowy Spinner Elite firmy Star Trac. Zapraszamy na wspólne treningi kolarskie.

BIEGANIE: Podobnie jak w przypadku tras rowerowych, można powiedzieć „sky is the limit”. Trasy szutrowe, asfaltowe, ścieżki leśne, malownicze krajobrazy wokół jeziora Serwy, Puszcza Augustowska, Kanał Augustowski i dużo, dużo więcej. Na treningi interwałowe zapraszamy na pobliską bieżnię tartanową (5 km od Sirvis Apartamenty). Jeżeli pogoda nie dopisze, do dyspozycji mamy salkę fitness z klubową bieżnią Life Fitness 95T Inspire. Zapraszamy na organizowane wspólnie z Grazia Running obozy i warsztaty biegowe.

KOLARSKIE „SUWALSKIE GARBY”   >>>

NASZE TRASY ALLTRAILS   >>>

 

DLACZEGO VILLAVIEJA17:

PŁYWANIE: Alicante to idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych, a głównymi atrakcjami turystycznymi miasta są doskonałe plaże. Plaża Postiquet znajduje się w samym mieście, około 300 m od VillaVieja17. Czysta i ciepła woda to wręcz idealne warunki na treningi pływackie. San Juan to kolejna złota, piaszczysta plaża o długości prawie trzech kilometrów i szerokości dochodzącej do stu metrów. Jest ona doskonale znana ze swojej przejrzystej wody. La Albufereta znajduje się na północny wschód od miasta, między Postiquet a San Juan. Jest to zaciszna plaża, idealna do uprawiania sportów wodnych.

ROWER: Region Alicante to popularne miejsce wybierane często przez amatorów jak i zawodowych kolarzy na jesienne i zimowe treningi. Wielbiciele dwóch kółek doceniają łagodny klimat oraz zróżnicowane trasy odpowiednie dla wszystkich stopni kolarskiego zaawansowania. Co istotne, drogi w tym okresie są znacznie mniej uczęszczane niż w sezonie letnim.

BIEGANIE: Piękne plaże i góry regionu to idealne trasy biegowe. Możesz wybrać trening wzdłuż plaż, które oferują płaskie trasy do treningu szybkościowego lub wolniejszych, dłuższych wybiegań. Możesz też zdecydować się na trudniejsze wyzwania pokonując górskie szlaki. Tak czy inaczej, w każdym przypadku będziesz zwycięzcą, a w nagrodę otrzymasz fantastyczne widoki.

AKTYWNIE Z VILLAVIEJA17   >>>

komoot.com   >>>

bikemap.net   >>>

mapmyrun.com   >>>