Metamorfoza

09.01.2014

Definicji pojęcia metamorfoza jest wiele. Przykładowo w literaturze to gruntowna przemiana kogoś, jego sposobu myślenia, postępowania i niekiedy również wyglądu. Ta właśnie definicja jest najbliższa metamorfozie o której mówimy, a więc… Metamorfoza w budownictwie to gruntowna zmiana nieruchomości, czasami jej przeznaczenia, charakteru, wyglądu, zmiana którą trudno sobie wyobrazić, a która jest możliwa i realna.

Pamiętam reakcję znajomej, która oglądając naszą nieruchomość, zachowując się nadzwyczaj na miejscu, stwierdziła, no tak… miejsce super, wymiana kafelek, malowanie, … Wszystko będzie fajnie. Tak naprawdę myślała zapewne, co to za rudera, jak można coś takiego kupić. :)

Kluczem w takich przypadkach jest wyobraźnia, współpraca z profesjonalistami, doświadczenie w realizacji podobnych inwestycji. Czy można coś z tego zrobić? Uwierzcie, można zrobić bardzo dużo. Nieruchomość może przejść przemianę zmieniając wygląd i charakter. To jest właśnie metamorfoza budowlana.

Zainteresowany? Zerknij jak zmieniła się wspomniana wcześniej nieruchomość położona w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorna. Chcesz zobaczyć więcej? Kliknij na poniższe linki, a wejdziesz bezpośrednio w plik z ilustracją przemiany. 

METAMORFOZA BUDYNKU >>>

METAMORFOZA WNĘTRZ >>>