Tak to wygląda w praktyce

 

QPRO360°

Q (jakość), PRO (profesjonalizm), 360° (wokół nas)

Nazwa to nasze zobowiazanie, nasza filozofia i deklaracja wobec klienta.

Czy jesteśmy w stanie pokonać tak wysoko zawieszoną poprzeczkę? Zobaczymy, ale zrobimy wszystko żeby tak się stało.

Poniżej prezentujemy projekty nad którymi pracujemy oraz gorące "newsy" z naszego firmowego życia. 

Zapraszamy do lektury. Zobacz na co nas stać.

 

 

Wybór oferenta

05.11.2018

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą”  informujemy o wyborze oferentów w zakresie dostawy wyposażenia.


Zapytania ofertowe

24.10.2018

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą”  zapraszamy do zapoznania się z naszymi zapytaniami ofertowymi oraz do złożenia oferty w zakresie Państwa działalności handlowej.


Szacowanie

06.02.2018

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą” zwracamy się z prośbą o przedstawienie szacowanej wartości zamówienia na roboty budowlane.


SIRVIS Apartamenty

10.01.2014

SIRVIS Apartamenty to pomysł na ośrodek zlokalizowany na Suwalszczyźnie, nad brzegiem Jeziora Serwy. Oferta to połączenie rodzinnego wypoczynku z aktywnością fizyczną na różnym poziomie zaawansowania. Kajaki, rowery, spacery, pływanie rekreacyjne, grzybobranie, ale również profesjonalny trening i zaplecze fitness, w połączeniu z wyjątkowym położeniem, dziewiczymi terenami i magią otoczenia, to  gwarancja niezapomnianych wrażeń i atuty nowego ośrodka. 


Metamorfoza

09.01.2014

Definicji pojęcia metamorfoza jest wiele. Przykładowo w literaturze to gruntowna przemiana kogoś, jego sposobu myślenia, postępowania i niekiedy również wyglądu. Ta właśnie definicja jest najbliższa metamorfozie o której mówimy, a więc… Metamorfoza w budownictwie to gruntowna zmiana nieruchomości, czasami jej przeznaczenia, charakteru, wyglądu, zmiana którą trudno sobie wyobrazić, a która jest możliwa i realna.


Reklama dźwignią handlu...

18.11.2013

W ramach konsultacji w zakresie promocji i marketingu, rozpoczęliśmy współpracę z lokalną firmą działającą na rynku nieruchomości w Białymstoku. Celem jest pomoc w promocji nowej inwestycji.

Osiedle Natura to kompleks działek i domów jednorodzinnych w okolicach Białegostoku. Nasza misja to pomoc w marketingu i sprzedaży tej nieruchomości.


Remoncik

10.11.2013

Remoncik, a może metamorfoza? Metamorfoza to gruntowna przemiana. Takiej właśnie przemianie poddaliśmy mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Zobaczcie co z tego wyszło.Misja: INNY klub fitness

19.05.2013

Wellness to kolejna światowa moda i nowy trend, który dociera do Polski. Kiedyś była wielka moda na kupowanie magnetowidów i kaset wideo, później modne stały się komputery i laptopy, komórki i smartfony. Przewiduje się, że kolejnym takim trendem zakupowym będzie właśnie wellness. Moda na dobre samopoczucie związana jest z pokoleniem „baby boomers”. Obecnie są to ludzie między czterdziestym a sześćdziesiątym rokiem życia. Najważniejszym dla nich aspektem staje się zdrowie, odchodząca w przeszłość witalność, niespożyte siły, energia. To pokolenie pragnie zatrzymać największy skarb, swoją młodość. Dlatego, jak grzyby po deszczu powstają - a powstanie ich jeszcze więcej - wszelkiego rodzaju firmy, które świadczą usługi związane z dobrym zdrowiem, poprawą samopoczucia i aktywnością fizyczną.

W tym kontekście rozpoczęliśmy prace nad projektem obejmującym przygotowanie szczegółowego biznes planu nowego klubu fitness. Nasze zadanie to nie tylko opracowanie strategii, ale przede wszystkim stworzenie koncepcji wyróżniającej nowy klub na tle konkurencji. W świetle wielu inwestycji dokonywanych w ostatnich latach jest to zadanie trudne, ale nie jest ono niemożliwe do realizacji.  


24BFit.com - wyjątkowy...

17.05.2013

Dlaczego projekt ten określamy mianem wyjątkowego? Są ku temu przynajmniej dwie przesłanki. Po pierwsze, to nasz autorski pomysł na, jak uważamy, wyjątkową e-usługę w dziedzinie sport i wellness. Po drugie, firma QPRO360° powstała z myślą o realizacji tego właśnie przedsięwzięcia. Tak naprawdę to od tego wszystko się zaczyna.

Przyjmuje się, że fitness to, obok e-commerce, jedna z najbardziej rozwojowych branży na naszym rynku. My postanowiliśmy połączyć te dwie dziedziny i stworzyć profesjonalny serwis treningowy dostępny online.