Tak to wygląda w praktyce

 

QPRO360°

Q (jakość), PRO (profesjonalizm), 360° (wokół nas)

Nazwa to nasze zobowiazanie, nasza filozofia i deklaracja wobec klienta.

Czy jesteśmy w stanie pokonać tak wysoko zawieszoną poprzeczkę? Zobaczymy, ale zrobimy wszystko żeby tak się stało.

Poniżej prezentujemy pomysły i projekty nad którymi pracujemy oraz gorące "newsy" z naszego firmowego życia. 

Zapraszamy do lektury. Zobacz na co nas stać.

 

 

Aktywny wypoczynek

21.01.2019

Sport i zajęcia fizyczne są ważną częścią naszego życia, wypoczynku, urlopów, wakacji. My również ulegliśmy tej modzie. Bawi nas bieganie, pływanie, rower. Dzięki temu łatwiej nam zrozumieć potrzeby i oczekiwania sportowców oraz przygotować specjalną ofertę skierowaną do osób o podobnych zainteresowaniach.


Metamorfoza

09.01.2019

Definicji pojęcia metamorfoza jest wiele. Przykładowo, w literaturze to gruntowna przemiana kogoś, jego sposobu myślenia, postępowania, wyglądu. Ta właśnie definicja jest najbliższa metamorfozie o której mówimy, a więc… Metamorfoza w budownictwie to gruntowna zmiana nieruchomości, czasami jej przeznaczenia, charakteru, wyglądu, zmiana którą trudno sobie wyobrazić, a która jest możliwa i realna.


Nowy SIRVIS

28.12.2018

Zebraliśmy doświadczenia i opinie gości, zidentyfikowaliśmy możliwości rozwoju, wystartowaliśmy w konkursie, zaprezentowaliśmy nasz pomysł, pozyskaliśmy dofinansowanie w ramach RPOWP na lata 2014-2020, działanie 1.5, wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000.


Wybór oferenta

24.12.2018

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą”  informujemy o wyborze oferenta w zakresie dostawy przyczepy do łodzi żaglowej.


Zapytanie ofertowe

14.12.2018

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą”  zapraszamy do zapoznania się z naszym zapytaniem ofertowym oraz do złożenia oferty.


Wybór oferenta

05.11.2018

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą”  informujemy o wyborze oferentów w zakresie dostawy wyposażenia.


Zapytania ofertowe

24.10.2018

W związku z realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą”  zapraszamy do zapoznania się z naszymi zapytaniami ofertowymi oraz do złożenia oferty w zakresie Państwa działalności handlowej.


Szacowanie

06.02.2018

W związku z planowaną realizacją projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, Działanie 1.5 Wspieranie przedsiębiorczości i zatrudnienia w gminach, których rozwój uwarunkowany jest siecią Natura 2000, nr projektu RPO.01.05.00-20-0219/17, Tytuł projektu: „Budowa budynku letniskowego (turystycznego) z miejscami noclegowymi, salą konferencyjną  i infrastrukturą towarzyszącą” zwracamy się z prośbą o przedstawienie szacowanej wartości zamówienia na roboty budowlane.


SIRVIS Apartamenty

10.01.2014

SIRVIS Apartamenty to pomysł na ośrodek zlokalizowany na Suwalszczyźnie, nad brzegiem Jeziora Serwy. Oferta to połączenie rodzinnego wypoczynku z aktywnością fizyczną na różnym poziomie zaawansowania. Kajaki, rowery, spacery, pływanie rekreacyjne, grzybobranie, ale również profesjonalny trening i zaplecze fitness, w połączeniu z wyjątkowym położeniem, dziewiczymi terenami i magią otoczenia, to  gwarancja niezapomnianych wrażeń i atuty nowego ośrodka. 


Reklama dźwignią handlu...

18.11.2013

W ramach konsultacji w zakresie promocji i marketingu, rozpoczęliśmy współpracę z lokalną firmą działającą na rynku nieruchomości w Białymstoku. Celem jest pomoc w promocji nowej inwestycji.

Osiedle Natura to kompleks działek i domów jednorodzinnych w okolicach Białegostoku. Nasza misja to pomoc w marketingu i sprzedaży tej nieruchomości.